Mercury Marine

VesselView Link

Chcesz całkowicie zintegrować posiadany wyświetlacz wielofunkcyjny z układem napędowym Mercury? Rozwiązaniem jest moduł VesselView Link.

Zegary analogowe

Bezkonkurencyjna jakość i zaufanie.

MercMonitor

Twoje cyfrowe centrum dowodzenia. Więcej danych. Większa elastyczność.

Zegary cyfrowe SC100 i SC1000

Twoje centrum informacji.

VesselView Mobile

Aplikacja VesselView Mobile umożliwia połączenie się z silnikiem zaburtowym lub stacjonarnym przy użyciu urządzenia przenośnego (smartfona lub tabletu z systemem Android lub urządzenia iPhone).

VesselView®

Twoje centrum kontroli i informacji.

Mercury Marine jest liderem w branży

Technologia silników w ostatnich latach bardzo ewoluowała. Mercury Marine kontynuuje ekspansję swojej technologii silników zaburtowych i morskich. Mercury jest liderem w branży dzięki innowacyjnym rozwiązaniom opartym na technologii joysticka zeus, monitorach VesselView, sterowaniu joystickiem dla silników zaburtowych, aktywnemu trymowaniu (Active Trim) i cyfrowemu kotwiczeniu Skyhook GPS. W 2016 r. Firma Mercury wprowadziła aplikację VesselView Mobile dla systemów iOS i Android.

Wygodna kontrola

Opatentowany system sterowania joystickiem Mercury zapewnia kontrolę kierunkową 360 stopni. Cyfrowy system kotwiczenia Skyhook utrzymuje łódź w stałej pozycji, niezależnie od wiatru i prądów wodnych. Active Trim to jedyny intuicyjny, bezobsługowy system nieustannie reguluje poziom trymu silnika odpowiednio do zmiany prędkości łodzi w celu zwiększenia osiągów, oszczędności paliwa i ułatwienia sterowania. SmartCraft DTS (Digital Throttle & Shift) zapewnia precyzyjną obsługę i całkowitą kontrolę. Płynnie łączy się z kompatybilnymi wyświetlaczami i układami sterowania.

SmartCraft – pływanie na wyższym poziomie

System SmartCraft łączy silnik, sterowanie, układ kierowniczy i zegary aby szybko, na bieżąco przekazywać parametry silnika oraz informacje diagnostyczne.

VesselView®.

Mercury® VesselView® umożliwia wyświetlanie informacji o silniku, agregacie prądotwórczym, sondzie i wielu innych. Wyświetla więcej informacji i danych dotyczących łodzi i funkcji silnika niż którykolwiek inny system w branży motorowodnej: prędkość obrotową, prędkość łodzi, przepływ i zużycie paliwa, temperaturę, pozycję trymy i inne. Na intuicyjnym czytelnym ekranie LCD można monitorować nawet cztery silniki naraz.

MercMonitor.

Niedrogi, niezawodny, wysokiej jakości cyfrowy system monitorowania silnika. Umożliwia wybranie i wyświetlenie trzech oddzielnych danych jednocześnie.

SC1000 / SC100.

Najbardziej zaawansowane cyfrowe wskaźniki, oferujące podstawowe  informacje w prostym i łatwym do zrozumienia języku.

Digital Throttle & Shift (DTS)

Uosobienie płynnej, precyzyjnej zmiany biegów i błyskawicznej reakcji  przepustnicy. Bez kabli. Bez wahania. Z solidną, sprawdzoną historią  wydajności i niezawodności.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz cyfrowe czy analogowe wskaźniki i wyświetlacze, wybrałeś najlepsze.

Wskaźnik dla każdej łodzi

Od klasycznych po współczesne, Mercury® posiada w ofercir wskaźniki i wyświetlacze, które pasują do Twojej łodzi i Twoich potrzeb. Szeroka gama stylów, kolorów i kształtów, a także wersje analogowe i cyfrowe. I zawsze przede wszystkim zbudowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i niezawodności.

Analogowe

Klasyczna prostota. Wyświetlacze, które zazwyczaj mają wskaźnik i skalę wskazującą konkretny pomiar, taki jak prędkość, obroty lub poziom paliwa. Połączone za pomocą przewodów, które przenoszą sygnały z silnika. W pełni kompatybilne ze wszystkimi silnikami – w tym FourStroke, Verado® i OptiMax®.

Cyfrowe

Cyfrowe wskaźniki są instalowane na łodzi dzięki pakietowi cyfrowemu SmartCraft®. Zapewniają całkowitą integrację wszystkich podstawowych danych i informacji. Prędkość, paliwo, głębokość, obroty. Wszystkie dokładnie i wyraźnie wyświetlane – w tym zaawansowane, na wielofunkcyjnych wyświetlaczach LCD z ekranem dotykowym. Kompatybilne z wszystkimi silnikami zaburtowymi, Verado, OptiMax i FourStroke® o mocy 40 KM i większej.

Moc SmartCraft®
Na wyciągnięcie ręki!

Sterowanie joystickiem

System antykradzieżowy (TDS)

Mercmonitor

SC1000 Prędkościomierz

Alarm obracającej się śruby napędowej

Elektroniczna manetka

Mercury VesselView®

Dopasowane do Twojej łodzi. Twój ster. Twoje życie na wodzie.

Poszukujesz odpowiedniego silnika dla swojej łodzi i odpowiedniego układu sterującego? Wybieraj spośród pełnej gamy pakietów sterowania silnikiem. Od panelu, mocowania, konsoli po instalacje.

X