Mercury Marine

Mercury® MerCruiser®

Jesteś pasjonatem morskich podróży, a może lubisz tylko od czasu do czasu popływać latem na jeziorze? Bez względu na to, jaki rodzaj łodzi posiadasz, seria Mercury® MerCruiser® najlepiej do niej pasuje!

W tej unikalnej edycji znajdziesz silniki stacjonarne elektryczne, spalinowe oraz w napędzie diesel, które nadadzą się do różnych wersji motorówek czy pontonów. Nasza szeroka gama produktów jest najbardziej wszechstronną linią w branży, zaprojektowaną tak, aby zapewnić wyjątkową żeglugę. Sprawdzona technologia, solidne wykonanie, niezawodne działanie i nieustanna troska o środowisko naturalne – tym właśnie cechuje się marka Mercury Marine. Gwarantujemy, że seria MerCruiser będzie odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby!

Mercury® Mercruiser®

Silnik benzynowy 8.2L

Niezrównana reakcja przepustnicy i przyspieszenie.

Mercury® Mercruiser®

Silnik benzynowy Inboards

Sprawdzona technologia, niezawodność, wydajności i niskie zużycia paliwa

Mercury® Mercruiser®

Silnik benzynowy Tow Sport Inboards

Moc, niezawodność i niezapomniana zabawa na wodzie

Mercury® Mercruiser®

Silnik benzynowy 6.2L

Nie ma takiego V-8 jak ten

Mercury® Mercruiser®

Silnik benzynowy 4.5L

Ustanawiające nowe standardy

Napędy

Dla każdego silnika Mercury® MerCruiser® lub Mercury Diesel istnieje równie wydajny napęd. Pracujemy razem, aby zapewnić lepszą wydajność. Niezależnie od stylu pływania. Każdy napęd jest zaprojektowany, zbudowany i przetestowany, aby zapewnić najlepszą w swojej klasie niezawodność. Dzięki temu możesz cieszyć się łatwą konserwacją, niskim kosztem eksploatacji i niezapomnianymi wrażeniami na wodzie.

Drives

Napęd Alpha One®

Sprawdzony i niezawodny, Alpha One jest najpopularniejszym napędem na świecie.

Drives

Napęd Bravo One ®

Jeśli chodzi o wysokowydajne napędy rufowe, wyróżnia się Bravo One.

Drives

Napęd Bravo Two ®

Większe łodzie z silniki o wysokim momencie obrotowym wymagają dużej siły ciągu.

Drives

Napęd Bravo Three ®

Doświadcz potęgi trzech.

Chcesz tylko najlepsze?

Zacznij od rdzenia.

Woda morska może odcisnąć swoje piętno na morskich systemach napędowych. Dlatego system SeaCore ™ firmy MerCruiser® oferuje więcej niż tylko ulepszoną odporność na korozję. Jest tak blisko, jak morski system napędowy może stać się odporny na korozję.

Opracowując rewolucyjny system SeaCore ™, przenieśliśmy całą branżę do przodu w sposób, który sprawia, że ​​inne silniki morskie i napędy wydają się natychmiast gorsze. Zamiast osłaniać elementy napędowe w plastikowej osłonie, chronimy je aż do samego rdzenia dzięki przemysłowemu anodowaniu twardej powłoki, zamkniętemu systemowi i szerokiemu zastosowaniu elementów ze stali nierdzewnej. Wszystko to zapewnia najwyższą ochronę przed korozją.

Wyjątkowy sześciostopniowy proces powlekania i malowania oraz anodowanie twardej powłoki z ekskluzywnych części aluminiowych XK 360 firmy Mercury zmienia strukturę molekularną powierzchni, czyniąc ją niezwykle trwałą i odporną na korozję. W przypadku zarysowania powierzchnia hamuje ciągłą korozję. Jest to szczególnie przydatne w przypadku łodzi, które pływają w trudnych warunkach morskich. System spłukiwania wody słodkiej jest zamontowany na silniku.

X