Mercury Marine
Stacjonarne Benzynowe mercuriser hero

Mercury® MerCruiser®

 

Bez względu na to, jaki rodzaj łodzi posiadasz, Mercury® MerCruiser® najlepiej do niej pasuje. Nasza szeroka gama benzynowych silników stacjonarnych, jest najbardziej wszechstronną linią w branży, zaprojektowaną tak, aby zapewnić najlepszą możliwą żeglugę. Odpowiedzią na twoje potrzeby jest Mercury MerCruiser.

Stacjonarne Benzynowe bravo 3

Napędy

 

Dla każdego silnika Mercury® MerCruiser® lub Mercury Diesel istnieje równie wydajny napęd. Pracujemy razem, aby zapewnić lepszą wydajność. Niezależnie od stylu pływania. Każdy napęd jest zaprojektowany, zbudowany i przetestowany, aby zapewnić najlepszą w swojej klasie niezawodność. Dzięki temu możesz cieszyć się łatwą konserwacją, niskim kosztem eksploatacji i niezapomnianymi wrażeniami na wodzie.

Stacjonarne Benzynowe alpha drive 1
DRIVES

Alpha One®

Sprawdzony i niezawodny, Alpha One jest najpopularniejszym napędem rufowym na świecie.

Stacjonarne Benzynowe bravo 1

Drives

Bravo One ®

Jeśli chodzi o wysokowydajne napędy rufowe, wyróżnia się Bravo One.

Stacjonarne Benzynowe bravo 2

Drives

Bravo Two ®

Większe łodzie z silniki o wysokim momencie obrotowym wymagają dużej siły ciągu.

Stacjonarne Benzynowe bravo 3

DRIVES

Bravo Three ®

Doświadcz potęgi trzech.

Chcesz tylko najlepsze?

Zacznij od rdzenia.

Woda morska może odcisnąć swoje piętno na morskich systemach napędowych. Dlatego system SeaCore ™ firmy MerCruiser® oferuje więcej niż tylko ulepszoną odporność na korozję. Jest tak blisko, jak morski system napędowy może stać się odporny na korozję.

Opracowując rewolucyjny system SeaCore ™, przenieśliśmy całą branżę do przodu w sposób, który sprawia, że ​​inne silniki morskie i napędy wydają się natychmiast gorsze. Zamiast osłaniać elementy napędowe w plastikowej osłonie, chronimy je aż do samego rdzenia dzięki przemysłowemu anodowaniu twardej powłoki, zamkniętemu systemowi i szerokiemu zastosowaniu elementów ze stali nierdzewnej. Wszystko to zapewnia najwyższą ochronę przed korozją.

Wyjątkowy sześciostopniowy proces powlekania i malowania oraz anodowanie twardej powłoki z ekskluzywnych części aluminiowych XK 360 firmy Mercury zmienia strukturę molekularną powierzchni, czyniąc ją niezwykle trwałą i odporną na korozję. W przypadku zarysowania powierzchnia hamuje ciągłą korozję. Jest to szczególnie przydatne w przypadku łodzi, które pływają w trudnych warunkach morskich. System spłukiwania wody słodkiej jest zamontowany na silniku.